Her gün yaklaşık 10 bin üzerinde öğrenci/personel taşıması
230+ araç ve 230+ personel ile
hizmetinizdeyiz

HİZMETLER

Öğrenci taşımacılığı hizmeti ile tüm okullara servis hizmeti sağlayarak üstün hizmet kalitemizi devam ettiriyoruz. Alanımızda ki gelişmeleri ve değişkenleri takip ediyor, ve çalışanlarımız ile hızlı bir şekilde entegre olarak en iyi hizmeti sunuyoruz.

     Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın konforlu ve güvenli yolculuklar yapması için çalışmaktayız. Öğrenci Taşımacılığının büyük bir sorumluluk olduğu bilinciyle, geleceğimiz olan çocuklarımızın güvenliğini her şeyin üzerinde tutmaktayız. Anasınıfı, İlköğretim, Lise, Üniversite, Etüt Merkezleri ve Dershanelerde öğrenci taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

 

     Öğrenci taşımacılığında sizler ve bizler için çok kıymetli olan çocuklarımızı en güvenli ve konforlu şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine emniyetli, güvenli ve titiz bir şekilde ulaşımını sağlamaktayız.Tekinler Turizm, öğrenci taşımacılığına ait araçların tümü kara yolları kanununa uygun, şoförlerin kılık ve kıyafetleri düzgün, saygılı ve dürüst olmasına özen göstermektedir.

 

     Ayrıca araçların her zaman bakımlı ve temiz olmasına özen göstermektedir. Rehber ve sürücü eğitimlerinin, eksiksiz ve en üst düzeyde olması firmamızın vazgeçilmez unsurlarından biridir. Eğitimli rehberler ve sürücülerimizle her gün binlerce öğrencimize huzurlu ve güvenli bir ulaşım hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 

     Onlara hayatı yaşayarak öğrenmelerini sağlamak için, trafik bilincinin ve sorumluluğunun aşılanması amacıyla davranışlarıyla örnek, trafik kural ve usullerine birebir uyan bir sürücü kadrosu ile çalışmaktayız.

 

Copyright © 2022 Tekinler Turizm
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin tüm hakları saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Gelişmelerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bize bildirmeniz yeterli.
Takip Et
İletişim
Musalla Bağları Mh. Gazi Ahmet Değerli Sk. No:15/B Selçuklu/Konya

+90 332 235 11 13
info@tekinlerturizm.com.tr